Rozwiń
Wyszukiwarka


Usługi

Home staging czyli wizaż nieruchomości polega na profesjonalnym jej przygotowaniu do sprzedaży lub wynajmu przy jak najniższym nakładzie finansowym właściciela.

99% klientów kupuje/wynajmuje nieruchomość oczami, a 80% z nich nie potrafi wyobrazić sobie jej potencjału nie widząc go przed sobą.

Nasza pomoc jest potrzebna szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.

Oferujemy Państwu pomoc w takim przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu by maksymalnie skrócić czas oczekiwania na klienta lub zwiększyć oczekiwaną cenę (w zależności od poczynionych prac i nakładów). Najczęściej pracujemy na własnych dekoracjach i wyposażeniu, ale przy większych potrzebach nieruchomości zalecamy konkretne zakupy i prace. Nasza ekipa może w całości zająć się metamorfozą lub zalecić konkretne działania, których realizacją będą chcieli zająć się Państwo samodzielnie.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów zmian jakie poczyniliśmy w lokalach, co każdorazowo poskutkowało osiągnięciem celu o jaki chodziło właścicielowi (sprzedaż/wynajem).

Szczegółowych informacji udzielimy pod numerami telefonów:

71 322 10 02

503 116 459

503 116 458

 Pozostałe tematy

O firmie   ::   Jak do nas dojechać   ::  Wykonanie: Galactica
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego