Rozwiń
Wyszukiwarka


O firmie

Nasza firma jest spółką jawną zajmującą się przede wszystkim pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, założoną i prowadzoną przez osoby mające niemal 20 letnie doświadczenie w tej branży. Zajmujemy się pośrednictwem w zakupie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości mieszkalnych, gruntowych i komercyjnych.
Oprócz klasycznego pośrednictwa prowadzimy również szeroko pojętą obsługę prawną rynku nieruchomości, od kompleksowej obsługi transakcji począwszy po regulowanie stanów prawnych nieruchomości oraz tzw. zarządzanie najmem. Przygotowujemy również nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu pod kątem ich wizerunku - świadczymy usługi home stagingu (wizaż nieruchomości).

Właściciele biura są prawnikami wyspecjalizowanymi w tej dziedzinie, a dodatkowo biuro ściśle współpracuje z kancelarią radców prawnych oraz najlepszymi biurami notarialnymi we Wrocławiu. Transakcje obsługiwane są przez licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami (licencje zawodowe nr 2208 i nr 5222) posiadających ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Możemy Państwu również zaoferować pomoc architekta, geodety, rzeczoznawcy majątkowego a dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi pośrednikami finansowymi, którzy (w ramach naszego wynagrodzenia) profesjonalnie doradzą i pomogą uzyskać najlepsze finansowanie zakupu nieruchomości – także pełną ofertę kredytową.
 
Jesteśmy niewielkim biurem - co ma tę zaletę, że o Państwa interesy dba stały, sprawdzony zespół, a każdy klient jest traktowany personalnie ze szczególnym naciskiem na jego indywidualne potrzeby. Swoje usługi kierujemy do właścicieli nieruchomości, inwestorów krajowych i zagranicznych, firm prywatnych i państwowych oraz klientów indywidualnych poszukujących nieruchomości zarówno do kupna jak i najmu.

Działalność naszego biura opiera się na szczególnej staranności przy realizacji przyjętego zlecenia, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie i bezpieczeństwo klienta. Zapewniamy miłą, fachową i skuteczną pomoc. Naszym celem jest takie świadczenie usług, byście polecali nas Państwo swoim znajomym.

Jesteśmy przede wszystkim po to

  • by Państwa transakcje były pewne i bezpieczne
  • by cały proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości przebiegł w sposób jak najbardziej dla Państwa spokojny i komfortowy
  • by zaoszczędzić Państwa czas, byście mogli skupić się na rzeczach dla Was istotnych, powierzając swoje sprawy w ręce osób zajmujących się tym zawodowo.

Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT:

71 322 10 02

 503 116 459

 503 116 458Pozostałe tematy

Jak do nas dojechać   ::   Usługi   ::  Wykonanie: Galactica
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego